راه و ساختمان

صنعت نفت و گاز

شرکت جهان همراه آرین نوین با پشتوانه سابقه ای طولانی در زمینه تامین آهن آلات پروژه های عمرانی و صنعتی، در کمترین زمان  با مناسب ترین قیمت بازار، افتخار دارد در خدمت شما عزیزان باشد و شما را هم در زمره مشتریان خود ببیند. 

مجموعه ما همواره در تلاش است که با استفاده از مشاوره دقیق و کارشناسی شده در خصوص محاسبه آهن آلات مورد نیاز پروژه شما، با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت به شما عرضه دارد. شرکت جهان همراه آرین نوین (برند تجاری آهن آلات شهریار) با دارا بودن نمایندگی‌های مجاز داخلی نظیر ذوب آهن، فولاد اکسین، فولاد کاویان، فولاد تبریز، فولاد کویر کاشان و … و همچنین واردات مستقیم از کشورهای اروپایی و آسیایی، امکان مشاوره فنی و ارائه با کیفیت ترین محصولات و پیشنهاد قیمت فوق العاده رقابتی و تحویل سریع کالا را به شما بزرگواران عرضه می‌نماید. 

همچنین این مجموعه آماده عقد قرارداد با تمامی پروژه های خصوصی، ارگان‌ها، نهادهای دولتی و شرکت‌ها می‌باشد و از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهیم بود. شرکت جهان همراه آرین نوین دارای بزرگترین انبار آهن آلات و توانمند در ارسال کلیه محصولات به اقصی نقاط ایران با بالاترین کیفیت حمل و نقل و سریعترین تحویل بار می‌باشد.

آهن آلات

بخشی از محصولات

لازم به ذکر است این مجموعه در طول بیش از ۲۵ سال فعالیت خود، افتخار همکاری با شرکت‌های بسیاری در حوزه صنایع نفت و گاز، پروژه‌های صنعتی و ساختمانی را در کارنامه خود دارد و آمادگی خود را جهت هرگونه استعلام قیمت در زمینه های فلزات، آهن آلات، سازه‌های صنعتی، ساختمانی و نفت و گاز اعلام می‌دارد. 

LG_3cba0d84-aa4a-4da2-9c2e-0dbfeffa2f8d

انواع تیرآهن

هاش HEB | HEA

Colorbond-Roof-Sheets-2

انواع ورق

سیاه | گالوانیزه و...

milgerd-ajdar55

انواع میلگرد

ساده | آجدار

آبرو فیتیله ی 1

انواع ناودان

سبک | سنگین

yjc-6284992

انواع نبشی

بال مساوی | نامساوی

download

انواع لوله

اسپیرال | گالوانیزه و...

1118۱۱

انواع پروفیل

سپری | Z | صنعتی

637231012001283188_lg

انواع شیرآلات و اتصالات

صنعتی و ساختمانی

برخی از مشتریان

ﺷﺮﮐﺖ جهان همراه آرین نوین درﻃﻮل دوره ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺧﻮد اﻓﺘﺨﺎر ﻫﻤﮑﺎري ﺑﺎ ﺳﺎزﻣﺎن ﻫﺎ و ارﮔﺎﻧﻬﺎي دوﻟﺘﯽ و ﺧﺼﻮﺻﯽ ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ داﺷﺘﻪ و ﻫﻤﻮاره رﻋﺎﯾﺖ اﺻﻞ ﻣﺸﺘﺮي ﻣﺪاري و ﮐﺴﺐ رﺿﺎﯾﺖ ﮐﺎﻣﻞ ﻣﺸﺘﺮي از اﻫﺪاف اﺻﻠﯽ اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﻮده اﺳﺖ.

Logo_01_02_03_04_05_06_07_08
behran11133
97-02-c13-465۱
027