درباره ما

شرکت جهان همراه آرین نوین

(سهامی خاص)   

شماره ثبت:  449748

معرفی شرکت

مجموعه جهان همراه آرین نوین (جهان) با شماره ثبت 449748 در سال 1392 به منظور فعاليت در حوزه‌های بازرگانی تاسیس گردیدو مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق سنوات گذشته و همکاری با مجموعه های معتبر و همچنین با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب، با رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در حوزه فناوری اطلاعات، راه و ساختمان و صنایع غذایی کشور ارتقا دهد. 

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می‌باشد.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای بین المللی حاکم در صنعت فناوری اطلاعات، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام  گرفته است برای مجموعه جهان همراه آرین نوین تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم. 

درباره ما

مجموعه جهان همراه آرین نوین، شامل چند واحد جداگانه طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری، سخت افزار، خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری، آرشیو الکترونیک و داده آمایی، نرم افزار، خدمات وب و پهنای باند، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی، تامین نیروی متخصص می‌باشد و با گردآوری این بخش‌ها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات IT به سازمان‌ها و نهادهای دولتی، شرکت‌های خصوصی و اشخاص دارد. 

architecture-bay-bay-bridge-1006965.jpg
پخش ویدیو

اعضای هیئت مدیره

شایان کریمی امیرکیاسری
موسس و رییس هیئت مدیره

• سوابق تحصیلی

• سوابق حرفه ای

اعضای تیم

ساختار سازمانی

bobby-rodriguezz-631332-unsp5lash.jpg

مهندس بهرام اردوخانی

مهندس سخت افزار

متخصص امور شبکه های کامپیوتری و سخت افزار

kio_barber2.jpg

مهندس حامد پور جعفر

مهندس نرم افزار

متخصص امور نرم افزار و هوش مصنوعی

bobby-rodriguezz-631332-un3splash.jpg

مهندس تینا مروتی

فوق لیسانس ژئوفیزیک

متخصص امور نرم افزاری، طراحی نرم افزار سازمانی و فروشگاهی

bobby-rodriguezz-631332-unsplash.jpg

مهندس محمد تبریزی

مهندس نرم افزار

متخصص امور گرافیک، انیمیشن،طراحی سه بعدی

برخی از مشتریان

ﺷﺮﮐﺖ جهان همراه آرین نوین درﻃﻮل دوره ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺧﻮد اﻓﺘﺨﺎر ﻫﻤﮑﺎري ﺑﺎ ﺳﺎزﻣﺎن ﻫﺎ و ارﮔﺎﻧﻬﺎي دوﻟﺘﯽ و ﺧﺼﻮﺻﯽ ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ داﺷﺘﻪ و ﻫﻤﻮاره رﻋﺎﯾﺖ اﺻﻞ ﻣﺸﺘﺮي ﻣﺪاري و ﮐﺴﺐ رﺿﺎﯾﺖ ﮐﺎﻣﻞ ﻣﺸﺘﺮي از اﻫﺪاف اﺻﻠﯽ اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﻮده اﺳﺖ.

کمیته-امداد
zagros
1200px-Pars_Khodro.svg
Gaz-e-Iran
stamp-11
tamin hold1
لوگو-بام-دروس
b-315